Polski  |  English

Doświadczenie

Solidność

Zaufanie

Szczegóły o inwestycji - Lokale usługowe
Galeria Handlowa Starówka została oficjalnie otwarta 29 marca 2012 roku. Obiekt nawiązuje do średniowiecznej architektury wzbogaconej o nowoczesność. Galeria znajduje się w kwartale ulic: Bolesława Chrobrego, Kazimierza Wielkiego, Grodzkiej, Targu drzewnego. Na trzech kondygnacjach o łącznej powierzchni około 10 tysięcy m2 znajduje się około 50 lokali handlowo-usługowych. Pojawiły się marki, których nie ma jeszcze w Stargardzie Szczecińskim. Są to m.in.: H&M, Empik, Orsay, Camaieu, Vision Express, Cukiernia SOWA, Triumph, Jubiler Terpiłowscy, Giacomo Conti, 50 Style. Ponadto w Galerii znajdują się: Netto, Play, Deichmann, Castellari, Drogeria Natura, Seamor i wiele innych. Komunikację pomiędzy poszczególnymi poziomami zapewniają dwa ciągi ruchomych schodów oraz trzy windy (w tym dwie panoramiczne). Obiekt posiada cztery wejścia do Galerii Handlowej - od każdej z ulic po jednym. W głównym parterze jest usytuowany Plac Centralny o powierzchni ok. 500 m2, który pełni funkcję sceny dla takich wydarzeń artystycznych jak: koncerty, wystawy, pokazy mody, czy przedstawienia. Klienci mają do dyspozycji parking na 215 miejsc postojowych. Obiekt jest otwarty 7 dni w tygodniu. Od poniedziałku do soboty w godzinach 9-21, a w niedzielę w godzinach 10-20.

Osoby zainteresowane wynajmem lokali zapraszamy do biura, które mieści się na parterze Galerii, tel. 91 834 10 94. e-mail: lidia.mosiejowska@modehpolmo.pl

Zapraszamy na stronę internetową Galerii Starówka: Galerii Starówka.
Wizualizacje wnętrza Galerii handlowej:
Osiedle
Informacje o Etapie
Home O nas Aktualna Oferta Inwestycje Wykonane Inwestycje Planowane Nagrody Kontakt
Copyright 2009-2013 Modehpolmo                     Projektowanie stron internetowych Virtual People Sp. z o.o.Jak większość stron www, także ta używa plików cookies :) a korzystanie z niej oznacza zgodę na ich wykorzystanie.

Ukryj powiadomienie Szczegółowe informacje