Obiekt handlowo - usługowy

Takie umiejscowienie budynku pozwala dobrze skomercjalizować obiekt, ponieważ ta część miasta uznawana jest za prestiżowy punkt handlowy. Powstał tu obiekt o czterech kondygnacjach nadziemnych z garażowcem w części podziemnej. W bliskim otoczeniu naszej inwestycji znajduje się infrastruktura komunikacyjna (stacja kolejowa PKP, PKS, ciąg komunikacji MZK), co może przyczynić się do dużego natężenia potencjalnych klientów.
Zbudowany obiekt charakteryzuje się ciekawą architekturą jak i ciekawymi rozwiązaniami wewnątrz budynku. Na atrakcyjność obiektu wpływa łatwa komunikacja między poszczególnymi kondygnacjami. Ruch osobowy pomiędzy parterem a pierwszym piętrem odbywa się zarówno schodami ruchomymi jak windą osobową a pomiędzy kolejnymi kondygnacjami windą osobową.
Należy podkreślić, że w Stargardzie Szczecińskim brak jest inwestycji o podobnym charakterze. Handel w tym mieście rozproszony jest w różnych miejscach a nie skupiony w jednym, co daje naszej inwestycji duże możliwości.

Na obiekcie znajdują się nastepujące sklepy: RESERVED, ROSSMAN, NETTO, SYSTEM S.C., WRANGLER –LEE, KEBAB BAR, MULTI-AGD/RTV, BLEND OF AMERICA, REPORTER, buty - ADAMUS, Wyposażenie Wnętrz – KAMBARA, konfekcja damska i męska - RECMAN, bielizna - LA CHANNSON, PROVIDENT POLSKA S.A., sklep z odzieżą - FEEMA, WINNICE FRANCJI, bankomat - EURONET 24, GREY WOLF - odzież damska, EXOTIC - odzież azjatycka, FLESZ - odzież damska z Francji i Włoch oraz kilka drobnych stoisk na częściach wspólnych.

Powierzchnia użytkowa 6 710,30 m2

Termin realizacji 2004-2006 rok.

Miasto: Stargard Szczeciński