Nasze inwestycje na mapie

Kliknij w marker na mapie, aby zobaczyć szczegóły na temat inwestycji.

Osiedle Pogodne

Osiedle Pogodne to inwestycja zlokalizowana w dzielnicy Pogodno, przy ul. Ks. Jerzego Popiełuszki. Bliskość centrum miasta, dobra komunikacja miejska oraz rozległe, zielone tereny rekreacyjne sprawiają, że jest to doskonałe miejsce do zamieszkania. Zaplanowano 5 budynków 4 piętrowych, w których zaprojektowano łącznie 125 mieszkań. Ostatnie kondygnacje składać się będą z mieszkań dwupoziomowych.

Central Park Szczecin

Inwestycja Central Park obejmuje dwa 4-piętrowe budynki mieszkalno-usługowe z garażami podziemnymi. Bardzo dobra lokalizacja w centrum miasta zapewnia bliskość szkół, przedszkoli, sklepów i galerii handlowych oraz doskonałą komunikację miejską.
Central Park Szczecin

Osiedle za Sterem

Działka inwestycji mieści, się w okolicach wybudowanego zespołu obiektów handlowych: Centrum Handlowego Ster i Castoramy. Lokalizacja ta więc wydaje się być dobrze zaopatrzona pod względem handlowo - usługowym, a także spełniać oczekiwania klientów ceniących sobie spokój z dala od wielkomiejskiego zgiełku.

Warszawska Gorzów Wielkopolski

Charakter budynku utrzymany jest w stylu współczesnej architektury z dachem płaskim, zaakcentowany narożnikiem ulic Warszawskiej i Ogrodowej oraz cofnięciem ostatniej kondygnacji. Parter powstałego budynku w całości przeznaczony będzie na działalność usługową, wyżej natomiast będzie 5 kondygnacji mieszkalnych.
Warszawska Gorzów Wielkopolski

Osiedle Centrum

Osiedle CENTRUM to zespół zabudowy mieszkaniowej w obrębie ulic Szczecińskiej i 11 Listopada w Stargardzie składający się z budynków wielorodzinnych. Inwestycja będzie realizowana w trzech etapach.

Fabryka II

Budynek handlowo-usługowo-biurowy obejmujący około 50 lokali o powierzchni od 10 m2 do 200 m2. Przyziemie budynku oraz część parteru zostanie przeznaczone na działalność o charakterze handlowo-usługowym. Na pozostałej części parteru, pierwszym oraz drugim piętrze znajdować się będą lokale biurowe.