O inwestycji

Osiedle Centrum

Osiedle CENTRUM to zespół zabudowy mieszkaniowej w obrębie ulic Szczecińskiej i 11 Listopada w Stargardzie składający się z budynków wielorodzinnych. Inwestycja będzie realizowana w trzech etapach.

W I etapie zrealizowany zostanie budynek o czterech kondygnacjach naziemnych wraz z parkingiem podziemnym (44 zamykane bramami boksy garażowe). W parterze budynku będą znajdowały się 23 lokale użytkowe (biurowe/usługowe). Na kondygnacjach wyższych przewidziano 69 lokali mieszkalnych o powierzchniach od 26,49 m2 do 74,62m2. Każde z mieszkań posiadać będzie osobny balkon. Budynek wyposażony będzie w windę osobową, która będzie obsługiwała wszystkie kondygnacje.

Termin oddania budynku zaplanowano na IV kwartał 2018r.

W etapach II i III zrealizowane zostaną kolejne budynki. Na terenie inwestycji zaprojektowano również plac zabaw dla dzieci, który zostanie oddany do użytku w II etapie.

Osiedle centrum będzie położone w samym centrum Stargardu na działkach gruntu usytuowanych między ulicami Szczecińską i 11 Listopada. Jest to doskonale skomunikowana część miasta, zlokalizowana w bezpośrednim sąsiedztwie punktów przesiadkowych (wkrótce zrealizowany zostanie miejski projekt Zintegrowanego Centrum Przesiadkowego z dużym rondem u zbiegu ulic Szczecińskiej, 11 Listopada, Bema, Towarowej). W bliskim sąsiedztwie Osiedla Centrum znajdują się również liczne punkty handlowe i usługowe (Lidl, Biedronka, Castorama, Kaufland, CH Zodiak), szkoła, przedszkole, stacje paliw, a już niebawem swoje drzwi otworzy dla klientów znana i lubiana sieć gastronomiczna McDonald's. Mieszkanie w takiej lokalizacji to mieszkanie w samym sercu miasta, możesz poczuć jak bije serce Stargardu i stać się świadkiem oraz uczestnikiem dynamicznego rozwoju tej części miasta.